Pytania i odpowiedzi

"Najtrudniej pytać o rzeczy najprostrze ..."

Jak zbudowana jest rzeźba Infinio?

Infinio jest artystyczną metalową konstrukcją osadzoną na dębowym monolicie, po której poruszają się szklane kule. Rzeźba napędzana jest silnikiem elektrycznym zasilanym ze standardowego gniazdka elektrycznego. Wymiary konstrukcji wraz z podstawą wynoszą: szerokość 39 cm, głębokość 23 cm wysokość 33 cm.

Kolorystyka

Rzeźba infinio dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych.

Wariant 1 – Infinio koloru czarnego z białymi kulkami 

Wariant 2 – Infinio koloru srebrnego z niebieskimi, szklanymi kulami

Co wchodzi w skład zestawu

W skład całego zestawu wchodzi:

Rzeźna; zasilacz; zestaw kul; certyfikat; drewniana skrzynia transportowa.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia wynosi ok 3 tygodni. Z uwagi, iż całość wykonywana jest całkowicie ręcznie, okres ten jest indywidualnie potwierdzany dla każdego zamówienia.

Sposób i koszt dostawy

Instalacja jest pakowana w sposób zapewniający jej całkowite bezpieczeństwo. Po rozpakowaniu, podłączeniu zasilania i umieszczeniu kulek na torze jest już gotowa do uruchomienia. Skrzynia z rzeźbą może być wysłana w dowolne miejsce na świecie za pomocą firmy kurierskiej DHL, DPD lub UPS. Koszt dostawy wynika z miejsca dostawy i szacowany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

Cena i sposób składania zamówienia

Cena rzeźby Infinio wynosi 0 euro.

Zamówienia dokonuje się w sposób mailowy pod adresem infinio@infinio.eu. Prosimy o podanie w nim rodzaju wersji kolorystycznej oraz adresu dostawy. Po otrzymaniu Państwa wiadomości przygotowane zostaje potwierdzenie przyjęcia zamówienia z określonym czasem budowy rzeźby i kosztem dostawy. Na dokumencie umieszczony będzie również numer rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty należności. Dopiero po zaksięgowaniu Państwa przelewu rozpoczyna się proces tworzenia indywidualnej rzeźby.

Pytania dodatkowe

Jeśli mają Państwo pytania, na które nie zaleźliście odpowiedzi, proszę śmiało  przesyłać je na adres: infinio@infinio.eu

Dodatkowy zestaw kul

Opcjonalnie istnieje możliwość zakupienia dodatkowego zestawu kul w cenie  0 € za komplet.